Lampă liniară cu LED 40W, 3360lm, cip SAMSUNG, alb
Cod: 21376
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 21376
EAN: 3800157676649
629.99 lei
472.99 lei
/ buc
390.90 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Panouri LED liniare |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Dimmability: | Nu |
| Lifetime: | 30.000 de ore |
| Lumeni: | 3360lm |
| Materialul corpului: | Aliaj de aluminiu |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de alimentare: | AC: 200-240V, 50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
