Lampă mini reîncărcabilă cu clemă 2lm-63lm, 5V, 1000mAh, 2700/4000/6000K, neagră [073391]
Cod: 35290Descriere detaliată a produsului
- construcție ușoară și braț flexibil pentru reglarea precisă a unghiului de iluminare
- 1000 mAh (negru)
- cablu USB-C
- clemă pentru fixare stabilă pe o carte
- posibilitatea de a utiliza un singur cap de iluminare
- dimensiuni: 270 x 111 x 33 mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5907085522777 |
| Capacitatea bateriei: | 1000mAh |
| Culoare deschisă: | 2700K, 4000K, 6000K |
| Lumeni (lm): | 2-63 lm |
| Material: | ABS |
| Putere (W): | 0,8 |
| Timp de încărcare: | 2-3 ore |
| Orele de lucru: | 10 până la 100 de ore |
| Voltaj: | 5V-1A |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
