Lampă rezistentă la apă cu senzor PIR 40W, 4800lm, 125cm, 4000K/2-PACK! [477651]
Cod: 75012/2-PACK
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 75012/2-PACK
EAN: 5907777477651
406.74 lei
299.99 lei
/ set
247.93 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | CORPURI DE ILUMINAT INDUSTRIALE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Dimmability: | Nu |
| Flux luminos, lumeni: | 4800lm |
| Lifetime: | 35.000 de ore |
| Material: | PC |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Putere (W): | 40 |
| Tensiune de alimentare: | AC: 180-240V, 50Hz |
| Tip LED: | SMD2835 |
| Unghiul de emisie: | 120° |
| PF: | >0.9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
