LAMPĂ SINĂ SCANDI SURSA GU10 ÎNLOCUITĂ, TRIFAZĂ, ALB [SLIP003043]
Cod: 25259Descriere detaliată a produsului
- compatibil cu surse de lumina cu baza GU10 (max. 10 W LED; nu este potrivit pentru halogen - nu este inclus)
- carcasa din aluminiu garanteaza durabilitatea si fiabilitatea lampii pe toata perioada de utilizare
- dimensiuni: 80x140x180 mm
- utilizare: iluminat principal sau iluminat decorativ pentru case, apartamente, sufragerie, bucatarii, sufragerie, cafenele, restaurante, hoteluri si pensiuni
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433145121 |
| Material: | Aluminiu |
| Protecție IP: | IP20 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Tip priză: | GU10, max 10W |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
