Lampă solară de perete cu LED și senzor PIR, 9 W, 800 lm, CCT, IP65, maro-roșu CORTEN
Cod: 23824-1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170260542 |
| Lumeni (lm): | 800 |
| Material: | Aluminiu + plastic |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 9 |
| Timp de încărcare: | 8 ore |
| Tip baterie: | DC:3.7V Li-ion 2600mAh |
| Unghiul de detecție: | 120° |
| Unghiul de iluminare: | 0-90° |
| Dimensiuni: | 150x153x150mm |
| Distanța de detectare: | 4-5m |
| Orele de lucru: | Maxim 30 de ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
