Lampă solară de perete LED cu senzor PIR 2.25W, 900lm, CCT, 1+1 gratis!
Cod: 24293/1PLUS1
Negru
În stoc
| 24293/1PLUS1
EAN: 3800170259669
489.98 lei
244.99 lei
/ set
202.47 lei
fără TVA
Alb
În stoc
| 24295/1PLUS1
EAN: 3800170259683
489.98 lei
244.99 lei
/ set
202.47 lei
fără TVA
Maro
În stoc
| 24294/1PLUS1
EAN: 3800170259676
489.98 lei
244.99 lei
/ set
202.47 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Culoare deschisă: | 3v1 (3000K/4000K/6000K) |
| Lumeni (lm): | 900 |
| Material: | Metal + sticlă |
| Protecție IP: | IP65 |
| Timp de încărcare: | 8 ore - lumină solară/încărcare USB-C |
| Tip LED: | COB |
| tip senzor: | PIR |
| Unghiul de detecție: | 120° |
| Unghiul de iluminare: | 0°-90° |
| Baterie: | Lithium 3,7V/2600mAh |
| Distanța de detectare: | 5m |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
