Lampă solară de perete LED cu senzor PIR 9W, 800lm, CCT, IP65, albă
Cod: 24063-1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170260559 |
| Lumeni (lm): | 800 |
| Material: | Aluminiu + plastic |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 9 |
| Timp de încărcare: | 8 ore |
| Tip baterie: | DC:3.7V Li-ion 2600mAh |
| Unghiul de detecție: | 120° |
| Unghiul de iluminare: | 0-90° |
| Dimensiuni: | 150x153x150mm |
| Distanța de detectare: | 4-5m |
| Orele de lucru: | Maxim 30 de ore |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugaţi o evaluare
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
