Lampă solară SUNARI LED FLS-03, 74*SMD, PIR, 8W, 600lm, 6000K, 2400mAh [RTV100324]
Cod: 32400Descriere detaliată a produsului
Timp de lucru: 6 ore
Capacitate baterie: 2400 mAh
Dimensiuni: 277 x 103 x 65 mm
Numar de lumeni: 600 lm
Culoare luminii: alb rece 6000K
Număr de diode: 74
Tip de diode: SMD
Putere: 8W
Caracteristici: senzor crepuscular, incarcare solara
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5900495050854 |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Capacitatea bateriei: | 3,7 V/2400 mAh |
| Culoare deschisă: | Alb rece 6000k |
| Dimmability: | Nu |
| Lumeni: | 600 lm |
| Panou solar: | DC5.5V / 0.5W |
| tipul și cantitatea de LED: | SMD |
| Unghiul de detectare: | 120° |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
