Lampă solară suspendată SUNARI 6W, 520lm, 4500K, 5500mAh, Li-Ion, IP65 [RTV100385]
Cod: 75451Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5900495075451 |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Capacitatea bateriei: | 3,7 V/5500 mAh |
| Culoare deschisă: | Lumina Neutr 4500K |
| Dimmability: | Nu |
| Lumeni: | 520 lm |
| tipul și cantitatea de LED: | SMD |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
