LAMPĂ SPATE, SEMNALIZARE DINAMICĂ 12/24V/2-PACK! [L1873]
Cod: 11171/2-PACKProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
@ledpromotia 2 PACK www.ledpromotia.ro - 11171 Iluminează-ți drumul cu farul nostru dinamic din spate! Această lumină puternică de 12/24 V este ideală pentru o varietate de aplicații, de la mașini și camionete până la remorci, mașini de construcții și chiar suporturi pentru biciclete pentru echipamente de remorcare. Specificații: Tensiune: 12/24V Funcții: Semnalizator, lumină de degajare spate, frână, marșarier Distanța dintre șuruburile de montare: 100 mm Lungime cablu: 25 cm
♬ original sound - ledpromotia
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010061600 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Asamblare: | şurub |
| Lungimea cablului: | 0,25 m |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +65°C |
| Tensiune: | 12V/24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
