LAMPĂ SPECTRUM LED SINĂ ARTEMIDA MAXI 12-42W, 1300-3800LM, 4000K, ALB [SLI033026NW_PW]
Cod: 25254Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 5904433140478 |
| Curent: | 180 mA |
| Lumini (lm): | 1300-3800 |
| Material: | Aluminiu + plastic |
| Putere (W): | 12-42 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Acoperirea IP: | IP20 |
| Culoarea luminii: | Alb Natural 4000K |
| Tensiunea de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
