Lampă stradală LED 50W, 4200lm, 110°, cip SAMSUNG/2-PACK!
Cod: 21539/2-PACKProduse asociate
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 21539/2-PACK
EAN: 3800157666176
503.99 lei
367.99 lei
/ set
304.12 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 21540/2-PACK
EAN: 3800157666183
503.99 lei
367.99 lei
/ set
304.12 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Înlocuitorul perfect pentru luminile tradiționale
- Economisește 80% din costurile cu electricitatea, eficiență mai bună, durată de viață mai lungă
- Complet funcțional în condiții extreme până la -20° C
- Eficiență maximă< br />- IP65
- LED-uri de înaltă calitate de la Samsung
- Driver Mean Well cu eficiență excelentă
- Întreținere ușoară și consum redus de energie
- Emisii reduse de CO²
Parametri suplimentari
| Categorie: | A CONDUS ILUMINATUL PUBLIC |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | A++ |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoarea corpului: | Gri inchis |
| Dimmability: | Nu |
| Lumeni: | 4200lm |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 200-240V, 50/60Hz |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
| Tip de corp: | Aluminiu |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
