Lanț de lumină cu LED 20m+20x bec E27 1W, 80ml, negru [LG-3/20M/E27/3]
Cod: 80205Descriere detaliată a produsului
- cablajul utilizat în ghirlandă permite o instalare și o conectare ușoară și convenabilă
- cu 20+1 sursă de lumină LED
- 1 sursă de lumină LED: 1W, 3000K (alb cald), 80lm
- IP44: utilizare în exterior
- lungimea cablului iluminat: 20m
- secțiunea transversală a conductorului: 2x1 mm²
- pachetul include 1 bec de rezervă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corpuri de iluminat exterior LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5908254848100 |
| Culoare deschisă: | Alb cald 3000K |
| Lumeni (lm): | 20x80lm |
| Lungime: | 10m |
| Protecție IP: | IP44 |
| Putere (W): | 20x1W |
| Tensiune de intrare: | AC 220-240V, 50/60 Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
