Lanț solar cu LED-uri, 3000K
Cod: 8559Descriere detaliată a produsului
- instalare ușoară (ștecher UE)
- cablu de 2 metri cu 10 becuri
- 1 watt per bec
- aranjament liniar al becurilor LED
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 380015764143 |
| Acoperire IP: | IP44 |
| Certificate: | CE, EMC |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoare deschisă: | Alb cald 3000K |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Lumeni: | 100lm |
| Lungimea cablului: | 5 m |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +45°C |
| Timp de încărcare: | 8-12 ore |
| Timp de lucru: | 6-8 ore |
| Tip baterie: | 1 buc AA Ni-MH 1.2V, 300mAh |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
