Lanț solar LED cupru 20m+2m, 200xLED, 600mAh, 8 funcții, IP44, alb cald, 1+1 gratis! [RTV100387]
Cod: 75475/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5900495075475 |
| Lumini (lm): | 3lm |
| Lungimea cablului: | 2m |
| Putere (W): | 10W |
| Acoperirea IP: | IP44 |
| Baterie: | 600 mAh |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
