Lanț ușor cu LED, 5m, 10x0,4W, 550lm, IP44, 3000K/2-PACK!
Cod: 212728/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | luminat decorativ |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157678575 |
| Acoperire IP: | IP44 |
| Certificate: | CE, EMC |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoare deschisă: | Alb cald 3000K |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Lumeni: | 550lm |
| Lungimea cablului: | 5 m |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 100-240V, 50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
