Lanternă LED reîncărcabilă solară Superfire, max 10W, 310lm, 2000mAh, IP44 [D30]
Cod: 35251Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Faruri frontale si lanterne |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 6975515771117 |
| Acoperire IP: | IP44 |
| Capacitatea bateriei: | 2000mAh |
| Lumeni (lm): | 310lm |
| Luminozitate: | pana la 210m |
| Moduri de iluminare: | 6 moduri (puternic> mediu> slab> stroboscopic> SOS) |
| Nabíjecí port: | USB-C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
