Lanternă LED UV reîncărcabilă Superfire 365NM 3W 1400 mAh IP44 [Z01]
Cod: 35219Descriere detaliată a produsului
Marca: SUPERFIRE
Model: Z01
Lungime de unda: 365 nm
Impermeabil: IP44
Culoarea luminii: violet
Moduri de lumină: lumină UV
Tensiune: 3,7 V
Timp de funcționare: aproximativ 3 ore
Timp de încărcare: 2,5 h
Material: aliaj de aluminiu
Putere: 3W
Alimentare: baterie reîncărcabilă litiu-ion 18650
Capacitate baterie: 1400 mAh
Dimensiune: 24 x 24 x 124 mm
Culoare produs: negru
Parametri suplimentari
| Categorie: | Faruri frontale si lanterne |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 6974760350153 |
| Capacitatea bateriei: | 1400mAh |
| Culoarea corpului: | Negru |
| Greutate: | 56g |
| Luminozitate: | pana la 8 m |
| Timp de lucru: | 3 ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
