Lanternă reîncărcabilă VIRONE LED cu baterie externă de 10W, 1000lm [LT-3]
Cod: 80229Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5908254816062 |
| Capacitatea bateriei: | 4000 mAh |
| Culoare deschisă: | Alb Rece 5000K |
| Lumeni (lm): | 1000 |
| Material: | ABS |
| Putere (W): | 10 |
| Baterie: | 3,7 V Li-ion |
| Durată de viaţă: | 50.000 de ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
