LED cu lumină reglabilă 7W, 510lm, 38°, CCT schimbare de culoare 3000/4000/6500K, 1+1 gratis!
Cod: 23837/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 3800170228849 |
| Culoare deschisă: | 3v1 ( 3000K + 4000K + 6500K) |
| Lumeni (lm): | 510 |
| Material: | Aluminiu |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 7 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Tip LED: | SMD |
| Unghiul de iluminare: | 38° |
| CRI: | >80 |
| Gaură de montare: | 68-75mm |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugaţi o evaluare
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
