LED HIGHBAY PLATEO 4, 100/150/200W, 31000LM, 4000K, REGULABIL 0-10V, NEGRU [SLI044029NW_PW]
Cod: 25380
Alb Natural
În stoc
| 25380
EAN: 5904433175166
812.99 lei
649.99 lei
/ buc.
537.18 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- putere: 100/150/200 W
- flux luminos: 15000-23000-30000 lm
- IP65
- culoare lumina 4000K
- unghi de iluminare: 90°
Alimentarea este inclusă în livrare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | CORPURI DE ILUMINAT INDUSTRIALE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Culoarea corpului: | Negru |
| Lumeni (lm): | 15000-23000-30000 lm |
| Material: | Aluminiu |
| Putere (W): | 100/150/200 W |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 90° |
| Culoarea luminii: | Alb Natural 4000K |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
