LED HIGHBAY PLATEO SUN 3, 100W, 10000LM, 4000K, 90°, IP65, NEGRU [SLI044030NW_PW]
Cod: 25389
Alb Natural
Momentálně nedostupné
| 25389
EAN: 5904433179195
246.99 lei
174.99 lei
/ buc.
144.62 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Alimentarea este inclusă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | CORPURI DE ILUMINAT INDUSTRIALE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Culoarea corpului: | Negru |
| Lumeni (lm): | 10000 lm |
| Material: | Aluminiu |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 100 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 90° |
| Durată de viaţă: | 17 000 h |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
