LED Highbay PLATEO SUN 4, 105W, 10500lm, negru/10-PACK! [SLI044032NW_PW]
Cod: 25412/10-PACK
Alb Natural
În stoc
| 25412/10-PACK
EAN: 5904433187336
1 749.90 lei
794.99 lei
/ set
657.02 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | CORPURI DE ILUMINAT INDUSTRIALE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Culoarea corpului: | Negru |
| Lumeni (lm): | 10500 lm |
| Material: | Aluminiu+PC |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 105 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 70° |
| Durată de viaţă: | 17 000 h |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
