LED LIMEA SUBTILO 120CM, 30W, 3000LM, IP20, SCHIMBARE CULOARE 2700K/4000K/6000K [SLI047222CCT_PW]
Cod: 25340Descriere detaliată a produsului
- Putere: 30W
- Temperatura de culoare: reglabila (CCT 3000K, 4000K, 6000K)
- Unghiul fasciculului: 120° pentru o distribuție optimă a luminii
- IP20 - Potrivit pentru utilizare în interior
- Material: plastic alb de înaltă calitate
- Eficient energetic și durabil
- Consum redus de energie, dar putere de lumină excelentă
- Durata de viata lunga
- Instalare usoara
- Utilizare: bucatarii si camere utilitare, garaje si ateliere, mici magazine si birouri.
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433166218 |
| Culoare deschisă: | CCT 2700/4000/6000K |
| Lumeni (lm): | 3000 |
| Material: | Plastic |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 30 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
