LED LINE LITE impermeabil corp de iluminat 90W, 10800lm, 155cm, 1+1 gratis! [477637]
Cod: 75120/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| EAN: | 5907777477637 |
| Lumini (lm): | 10800 |
| Material: | Policarbonat |
| Număr de LED-uri: | 192 |
| Putere (W): | 90 |
| Temperatura de lucru: | -20° până la +40°C |
| Tip LED: | SMD2835 |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| Acoperirea IP: | IP65 |
| CRI: | >80 |
| Culoarea luminii: | Alb Natural 4000K |
| Durata de viață: | 35 000 ore |
| PF: | >0.9 |
| Tensiunea de intrare: | AC:200-240V,50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
