LED line LITE PANOU ÎNCORPORAT MOLLY 9W, rotund, 1+1 gratis!
Cod: 75041/1PLUS1Produse asociate
Alb Cald [200753]
În stoc
| 75041/1PLUS1
EAN: 5905378200753
79.98 lei
39.99 lei
/ set
33.05 lei
fără TVA
Alb Natural [200760]
În stoc
| 75050/1PLUS1
EAN: 5905378200760
79.98 lei
39.99 lei
/ set
33.05 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Indicele CRI: | >80 |
| Putere (W): | 9W |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 110° |
| Cip LED tip: | SMD LED 2835 |
| Durata de viata: | 30.000 ore |
| Flicker Free: | Da |
| Forma: | cerc |
| Orificiu de montare: | Ø 90-110 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
