LED line LITE PANOU ÎNCORPORAT MOLLY 5W rotund
Cod: 75045
Alb Cald [200739]
În stoc
| 75045
EAN: 5905378200739
43.51 lei
29.99 lei
/ buc.
24.79 lei
fără TVA
Alb Natural [200746]
În stoc
| 75046
EAN: 5905378200746
43.51 lei
29.99 lei
/ buc.
24.79 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Indicele CRI: | >80 |
| Putere (W): | 5W |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 110 ° |
| Cip LED tip: | SMD LED 2835 |
| Dimensiuni: | 75-90 mm |
| Durata de viata: | 30.000 ore |
| Flicker Free: | Da |
| Forma: | cerc |
| Orificiu de montare: | Ø 75-90mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
