LED Neon Flex 9W/m, 755lm/m, 24V, pachet de 10m
Cod: 24330
Alb Natural
În stoc
| 24330
EAN: 3800170260108
293.99 lei
219.99 lei
/ pachet
181.81 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Neon Flex benzi LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Curent/m: | 0,38A |
| Lățimea benzii: | 6,5 mm |
| Lumeni/m: | 755 lm |
| Număr de LED-uri/lm: | 288 |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Protecție IP: | IP65 |
| Reglabil: | da |
| Tensiune de intrare: | DC:24V |
| Tip LED: | SMD |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| CRI: | >80 |
| Putere/m: | 9 W |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
