LED solar ou RGB+WW, IP44, reîncărcabil, autonomie baterie 6-8h, 1+1 gratis!
Cod: 8557/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157641418 |
| Acoperire IP: | IP44 |
| Culoare deschisă: | RGB + alb cald |
| Flux de lumină: | 4 lm |
| Temperatura de funcționare: | -25°C până la +50°C |
| Timp de încărcare: | 8-12 ore |
| Tip baterie: | 1xAA, 1,2 V / 500 mAh NI-MH |
| Tip de corp: | pc |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
