LOCKIN Dulap inteligent blocabil 2xAA, aplicație Lockin Home [L1]
Cod: 35257Descriere detaliată a produsului
Model produs: Lockin Smart Lock Box L1
Metode de deblocare: Bluetooth, cod PIN
Metode de instalare: Montare pe perete / perdea
Material corpului: SPCC (Placă de oțel Cold Common)
Material etrier: oțel inoxidabil
Lungimea parolei: 6 cifre, acceptă 16 cifre
Capacitate parole: 30 de grupuri
Distanta Bluetooth: 1 metru
Greutate neta: 1,0 kg
Temperatura de lucru: -20℃~50℃
Certificate: CE, FCC, ROHS
Alimentare de urgență: tip C
Baterie: 2 baterii AA
Mod standby: 12 luni
Parametri suplimentari
| Categorie: | Sisteme de securitate |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 6924580015527 |
| Certificate: | ROHS |
| Culoare: | Negru |
| frecvență wireless: | 2,4 GHz |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la + 50°C |
| Tensiune de intrare: | DC: 3V (2xAA) |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
