Lumină de degajare laterală LED PORTOCALIU, 0,3W/0,6W, 4xLED, 12/24V, IP67, fixare cu șuruburi, ambalare 2 buc [L1310]
Cod: 11458Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Numar de LED-uri: 4
Culoarea luminii: portocaliu
Lumina de degajare frontală: nu
Material lentile: PC, carcasa: ABS
Tensiune de alimentare: 12/24V
Putere: 12V - 0,3W
Putere: 24V - 0.6W
Certificate: ECE R7, ECE R10
Protectie: IP67
Lungimea cablului de alimentare: 300 mm
Interval de temperatură de funcționare: de la -30°C la +50°C
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5901741309825 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Lungimea cablului: | 0,3 m |
| Număr de LED-uri: | 4 |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +65°C |
| Tensiune: | 12V/24V |
| Tip de corp: | Plastic |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
