Lumină de degajare laterală LED PORTOCALIU, LD676, 0,5W/1W, 12/24V [L1676]
Cod: 11451Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Certificat: E9
Tensiune de alimentare: 12/24V
Putere nominala: 0,5/1W
Culoarea luminii: portocaliu
Numar de LED-uri: 4
Lungime: 110 mm
Latime: 15 mm
Inaltime: 30 mm
Interval de temperatură de funcționare: de la -30°C la +50°C
Sârmă: 2×0,75 mm2
Lungime cablu: 0,25 m
Partea montaj: universal
Lumina de delimitare frontală: da
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5903116346763 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Lifetime: | 50000 h |
| Lungimea cablului: | 0,25 m |
| Număr de LED-uri: | 4 |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +65°C |
| Tensiune: | 12V/24V |
| Tip de corp: | Plastic |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
