Lumină de grădină cu senzor PIR 15W, 1100lm, 4000K, IP54, negru [AD-OP-6147BLPMR4]
Cod: 12299Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corpuri de iluminat LED de grãdinã |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5908254818653 |
| Acoperire IP: | IP54 |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Dimmability: | Nu |
| Lumeni: | 1100 lm |
| Raza de detectare: | min. 10 sec ± 3 sec, max. 5 min. ± 1 min |
| Tensiune de intrare: | AC: 200-240V, 50/60Hz |
| Unghiul de detectare: | 140° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
