Lumină de lucru cu LED 18W, 1680lm, 6xLED, 12V/24V, IP67/2-PACK! [L0097S-B]
Cod: 11385/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010070480 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Certificate: | ECE R10 |
| Lumeni: | 1680lm |
| Lungimea cablului: | 300 mm |
| Număr de diode: | x LED-uri |
| Tensiune de alimentare: | 12-24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
