Lumină de lucru cu LED 19W, 1269LM, 13xLED, 12/24V, IP67 [L0168]
Cod: 11335Descriere detaliată a produsului
Lampa de lucru, 13×LED, 1269 lm, putere 19W. Tensiune 12V / 24V.
Utilizare: Off Road, ATV-uri, camioane, mașini agricole, mașini de construcții, bărci, iahturi etc.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010069804 |
| Acoperire IP: | IP 67 |
| Lifetime: | 50.000 de ore |
| Lumeni: | 1269 lm |
| Lungimea cablului: | 250 mm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +60°C |
| Tensiune de alimentare: | 12-24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
