Lumină de lucru cu LED 234W, 10140LM, 12V/24V, IP67 [LB0084]
Cod: 11290Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010068456 |
| Lifetime: | 50.000 ore |
| Lumeni (lm): | 10140 lm |
| Lungimea cablului: | 300 mm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Protecție IP: | IP 67 |
| Temperatura de lucru: | -40°C - +95°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
