Lumină de lucru cu LED 26W, 2800LM, 18xLED, 12/24V, IP68 [L0172]
Cod: 11339Descriere detaliată a produsului
Lampa de lucru cu LED (L0172), 26W . mașini de construcții, bărci, iahturi etc.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010069934 |
| Acoperire IP: | IP68 |
| Lifetime: | 50.000 de ore |
| Lumeni: | 2800 lm |
| Lungimea cablului: | 350 mm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +60°C |
| Tensiune de alimentare: | 12-24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
