Lumină de lucru cu LED 30W, 2600lm, 12V/24V, IP67 [LB0087]
Cod: 11293Descriere detaliată a produsului
@ledpromotia 2 PACK www.ledpromotia.ro - 11293 Luminați-vă drumul cu lumina noastră de lucru LED de 60W! Vă prezentăm lumina noastră de lucru LED de mare putere, care este perfectă pentru macarale, tractoare, camioane și alte echipamente ✨. Specificații: Putere: 60 W Flux luminos: 2600LM ️ IP67 rezistent la intemperii Iluminați-vă lumea cu lumina noastră puternică de lucru cu LED-uri! #LEDLighting ♬ original sound - ledpromotia
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010068487 |
| Lifetime: | 50.000 ore |
| Lumeni (lm): | 2600lm |
| Lungimea cablului: | 300 mm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Protecție IP: | IP 67 |
| Putere (W): | 30 |
| Temperatura de lucru: | -40°C - +95°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
