Lumină de lucru cu LED Epistar, rotundă, 18W (1100Lm), 12/24V, 6500K, IP67 [L2205]
Cod: 11008Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
18W /12V-384lm / 24V- 1100lm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010030071 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Certificate: | CE |
| Culoare deschisă: | Alb rece 6500k |
| etichetă cip: | EPISTAR |
| Lifetime: | 50.000 de ore |
| Lumeni (lm): | 12V-384lm / 24V-1100lm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Putere / Echivalent: | 18W (6x3W) / 120W |
| Temperatura de lucru: | -40°C - +95°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
