Lumină de lucru cu LED-uri cu întrerupător, pătrat, 16xLED/2-PACK! [L0161]
Cod: 11307/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Lămpile de lucru cu LED pot fi utilizate pentru: < br />- Vehicule de teren, vehicule de teren
- Mașini de lucru și agricole
- Macarale, excavatoare
- Încărcătoare
- Nave, bărci
- Tractoare
- Camioane, camioane
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010068937 |
| Acoperire IP: | 6K9K |
| Lumeni: | 1600 lm |
| Lungimea cablului: | 300 mm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Tensiune de alimentare: | 12V/24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
