Lumină de lucru LED 45W 15xLED, IP67 [L0125]
Cod: 11166Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010062072 |
| Acoperire IP: | IP 67 |
| Lifetime: | 50.000 de ore |
| Lumeni: | 3150 lm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +60°C |
| Tensiune de alimentare: | 10-30V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
