Lumină de lucru LED Cree 18W, 1800lm, IP67 [LB0031]
Cod: 11055Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010037308 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Certificate: | CE |
| Culoare deschisă: | Alb rece 6000k |
| Culoarea corpului: | Negru |
| etichetă cip: | CREE |
| Lifetime: | 50.000 de ore |
| Lumeni (lm): | 720lm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Temperatura de lucru: | -40°C - +95°C |
| Tensiune de alimentare: | 9-32V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
