Lumină de lucru LED cu întrerupător, 40W, 2500LM, 27xLED, 12/24V, IP67 [L0170]
Cod: 11337Descriere detaliată a produsului
Facilă de lucru cu LED (L0170) cu comutator , 40W, 2500lm, 12/24V
- Comutatorul va ajuta șoferul să salveze un set de cablaje. Trebuie doar să vă conectați cu comutatorul încorporat pentru a porni/opri.
Utilizare: off-road, ATV-uri, camioane, mașini agricole, mașini de construcții, bărci, iahturi etc.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010069828 |
| Acoperire IP: | IP 67 |
| Lifetime: | 50.000 de ore |
| Lumeni: | 2500 lm |
| Lungimea cablului: | 250 mm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +60°C |
| Tensiune de alimentare: | 12-24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
