Lumină de lucru Led Epistar, 27W, rotundă 2200 Lm, 12/24V, Ip67 [L0076]
Cod: 11002Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
27W / 12-24V / 12V-1052lm / 24V-2200lm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010033294 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Certificate: | CE |
| Lifetime: | 50.000 de ore |
| Lumeni (lm): | 12V-1085lm/24V-2200lm |
| Omologare: | ECE R10 |
| Putere / Echivalent: | 27 W (9 x 3 W) / 100 W |
| Temperatura de lucru: | -40°C - +95°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
