Lumină de marcare cu LED, 6xLED, 12/24V, [L1820, L1821]
Cod: 11126Produse asociate
Partea stanga
În stoc
| 11126
EAN: 2000010050482
97.99 lei
74.99 lei
/ buc.
61.98 lei
fără TVA
Partea dreapta
În stoc
| 11127
EAN: 2000010050543
97.99 lei
74.99 lei
/ buc.
61.98 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Poziție/contur
FRONT POZIȚIE - 0,2 W; POZIȚIA SPATE - 0,2 W; POZIȚIA LATERALĂ - 0,2 W
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Culoare deschisă: | alb |
| Lifetime: | 50000 h |
| Lungimea cablului: | 0,25 m |
| Număr de LED-uri: | 6x LED-uri |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +70°C |
| Tensiune: | 12-24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
