Lumină de noapte LED 0,4W (10lm), 2xUSB, rotundă
Cod: 505
Alb Cald
În stoc
| 505
EAN: 3800157645010
46.99 lei
35.99 lei
/ buc
29.74 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 506
EAN: 3800157645027
46.99 lei
35.99 lei
/ buc
29.74 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Lampa de noapte cu LED, prietenoasă cu ochii, creează o lumină plăcută care vă permite să vedeți mai bine în întuneric și poate ilumina orice spațiu întunecat din casa sau biroul dvs.
- Modern și design elegant
- Instalare ușoară - Versiune Plug and Play
- Durată lungă de viață
- Fără pâlpâire, fără radiații UV
- Fără conținut de plumb sau mercur - ecologic
- 2 porturi USB - DC: 5V, max 2.1A
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoare deschisă: | Alb cald 3000K, Alb Natural 4000K |
| Culoarea corpului: | alb |
| Dimmability: | Nu |
| Index CRI: | >80 |
| Lumeni: | 10 lm |
| Temperatura de funcționare: | -10°C până la + 40°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
