Lumină de poziție laterală LED PORTOCALIU 0.4/0.8W, 12/24V, IP67 [L1318]
Cod: 11775Descriere detaliată a produsului
- Carcasă PC ușoară și durabilă, potrivită pentru condiții de drum dificile
- Funcționare universală în sisteme electrice de 12V și 24V
- Rezistență ridicată la apă și praf datorită protecției IP67
- Construcție durabilă din PC
- Difuzorul închis la culoare adaugă un aspect elegant
- Protecție IP67 împotriva apei, prafului și vibrațiilor
- Montarea cu șuruburi și cablul de 30 cm facilitează instalarea în aproape orice locație
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5905358308301 |
| Certificate: | R10, R148 |
| Lungimea cablului: | 30cm |
| Material: | PC |
| Număr de LED-uri: | 3 |
| Protecție IP: | IP67 |
| Putere (W): | 0,4/0,8 |
| Temperatura de lucru: | -40°C până la +65°C |
| Voltaj: | 12/24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
