LUMINĂ DE STÂLP LED 50W, 6000LM, IP65, CCT/2-PACK! [207486]
Cod: 75143/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | A CONDUS ILUMINATUL PUBLIC |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| EAN: | 5905378207486 |
| Lumeni (lm): | 6000 (120lm/W) |
| Material: | Aluminiu + sticla |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 50W |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 100° |
| CRI: | >80 |
| Culoarea luminii: | 3000K - 6000K |
| Durată de viaţă: | 25.000 de ore |
| PF: | 0.9 |
| Tip de cip LED: | SMD2835 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
