LUMINA DE SUPRAFAȚA LED LINEARĂ 50W, 5000LM, CULOARE 2700/4000/6000K, 150CM, ALB [SLI047302CCT_PW]
Cod: 25337Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 5904433171496 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Culoare deschisă: | CCT 2700/4000/6000K |
| Lumeni: | 5000 lm |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 50 |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 115° |
| Durată de viaţă: | 50.000 de ore |
| Factor de putere PF: | >0.9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
