Lumină frontală LED + lumină de zi, 60W, 3340LM, 12/24V [L3418]
Cod: 11279Descriere detaliată a produsului
Material: Aluminiu + PC
Montaj: șurub
Lungime cablu: 250 mm
Putere: 60W
Flux luminos: 3340lm
Alimentare: 12 / 24V
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5901741301195 |
| Lumeni: | 3340 lm |
| Lungimea cablului: | 250 mm |
| Material: | Aluminiu + PC |
| Număr de LED-uri/lm: | 12 |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +60°C |
| tensiune de operare: | 12V/24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
